menu

Our door is always open.

Get in touch with us.

Meer

Rietlandpark 333
1019 DW Amsterdam
+31(0)20 800 7861
info@social1nfluencers.com
KvK: 56277326
BTW: NL8520.53.447.B01

Suzanne Pronk
VP Talpa Social
Suzanne.pronk@talpanetwork.com

Annemarieke van Felius - Loderus
Business Manager Talpa Social
Annemarieke.van.felius-loderus@talpanetwork.com

Donna van der Knaap
Talent Manager
Donna@social1nfluencers.com

George Chvojka
Talent Manager
George@social1nfluencers.com

Leonie Belderbos
Senior sales
+31(0)6 363 30 615
Leonie@social1nfluencers.com

Claudia van Spaendonck
Sales
Claudia@social1nfluencers.com

Coco van Zandvoort
Sales
Coco.van.zandvoort@talpanetwork.com

Danique van der Schaft
Project manager
Danique.van.der.schaft@talpanetwork.com

Gerdi Zuidema
Project manager
Gerdi.zuidema@talpanetwork.com

Adverteren of aanmelden als creator?

Neem contact met ons op.